توافق نامه مدیریت سایت و کاربران

تخلف کاربر از هریک از تعهدات موضوع این قرارداد درصورت تشخیص مدیریت و تیم فنی و تیم پشتیبانی  منجر به مسدودی کاربر می باشد و کاربر حق اعتراض نداشته و حق شکایت قضایی برای مدیر وبسایت باقی میماند.

1.کاربران سایت حق دانلود فیلم ها  یا نشر انها و سایر محتویات سایت  را ندارند


2.کپی برداری از طراحی و قالب سایت ممنوع است.


3.اسکرین شات از اطلاعات سایت  و کپی گرفتن از اطلاعات سایت درصورت نشر ان ممنوع است


4.کاربر حق ندارد حساب کاری خود را در اختیار دیگران بگذراد


5.هرگونه رونوشت و کپی از مطالب حهت انتشار ممنوع است.


6. هرگونه سعی در ایجاد اختلاف در وبسایت مانند حملات سایبری به هرنوع  از قبیل DDOS و … قابل پیگیری است.


7.منابع رسمی صرفا از طریق سایت alirezamehrabi.com و سایر منابعی که توسط سایت معرفی میشود معتبر می باشد . درغیر اینصورت اظهارات ، فروش و بسته های اموزشی و محتوایی  در سایر سایت ها که به نام اقای علیرضا محرابی ارائه میشود مورد تایید نمی باشد و قابل پیگیری است.


8.منظور از پشتیبانی :  صرفا جهت تبیین و پاسخ به سوالات آموزشی مرتبط با مطالب ارائه شده در دوره در مدت زمان تعیین شده  می باشد.. محتوای ارائه شده، صرفا جنبه اموزشی داشته و جنبه سیگنال ندارد و هرگونه اعمال و پیاده سازی این اموزش ها در صورتی که منجر به زیان یا خسارت به کابر شود مسئولیتی برعهده تیم فنی ، پشتیبانی و مدیران وبسایت نیست. همچنین در صورت ارایه تحلیل یا سیگنال پیشنهادی در هر یک از قسمت های سایت یا دوره های آموزشی مسئولیت بررسی و استفاده از آن بر عهده کاربر میباشد.


9.درصورتی که به هردلیل از قبیل مشکل در سرور یا حملات سایبری ،  سایت از کار بیفتد یا محتوای سایت از بین برود حق استفاده شما کماکان محفوظ میماند و تیم فنی سایت به سرعت سایت را بازیابی و محتوا را بارگزاری میکنند.


10.مدت زمان پشتیبانی از زمان اعلامی شروع شده و صرفا محدود به  زمان اعلامی ست و هیچ عذری جهت تمدید ان به جهت عدم استفاده ی کاربر پذیرفته نیست . مگر به صلاحدید مدیریت سایت اقای علیرضا محرابی


11.اگر نیاز به به روز شدن و تغییر اطلاعات کاربری باشد کاربر موظف به تکمیل اطلاعات خواسته شده می باشد.


12.مسئولیت صحت اطلاعات ارائه شده توسط  کاربر برعهده کاربر بوده و درصورت وجود ارائه هرگونه اطلاعات کذب یا خلاف واقع مسئولیت قضایی برعهده ی وی میباشد.


13.کاربر موظف است از حساب بانکی خود  محتوی اموزشی را خریداری کند و درصورتی که از اطلاعات بانکی دیگران برای انتقال مبلغ استفاده کند هرگونه مسولیت برعهده صاحب شماره موبایل اعلامی توسط کاربر می باشد.


14.هرگونه توهین ، تهدید ، تهمت و سایر گفتارهای محرمانه علیه پشتییان و سایر اعضای تیم اموزشی ممنوع و قابل پیگیری است.


15.اگر قوانین کشوری یا جهانی منجر به نسخ شدن یا بی استفاده ماندن محتویات اموزشی گردد هیچ مسئولیتی برعهده مدیریت وبسایت نیست.


16.ممکن است در فرایند استفاده از سایت به طور موقتی اختلالاتی ایجاد شود و سایت به طور موقت از دسترس خارج شود دراینصورت تیم فنی در اسرع وقت اختلال را برطرف خواهد نمود و کاربر احتمال ایجاد اختلال موقت در سایت را میپذیرد.


17.مدیریت هرزمان میتواند به صلاحدید تمام یا بخشی از قوانین را تغییر دهد و درصورت اعمال به اطلاع کاربر میرسدو کاربر موظف به رعایت ان است  . قبول قوانین اولیه به منزل قبول تمامی تغییرات بعدی درقوانین میباشد.


18.دوره های آموزشی درج شده با هدف آموزش بازارهای مالی و آموزش تحلیل آن بازار است و مسئولیت و هرگونه ریسک فعالیت در آن به عهده شخص است.


19.خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال در داخل ایران بر اساس قوانین مصوب کشور می باشد.


20.مسئولیت وبسایت صرفا در حدود متن این قوانین می باشد و خارج این توافق مسئولیتی برعهده مدیر وبسایت نیست.


21.تمامی محتوای سایت صرفا مربوط به آموزش و تحلیل بازارهای مالی می باشد و خرید و فروش ارزهای دیجیتال توسط کاربران در داخل ایران بر اساس قوانین مصوب کشور می بایست انجام شود و این سایت و مجموعه آموزشی علیرضا محرابی مسئولیتی در قبال تغییرقوانین کشور ایران یا عدم التزام کاربران به قوانین مصوب ندارد.